Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jałowiec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Zajezierze

Zajezierze(Jałowiec + 12 km)

169 000 zł1 321 m² 127,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem dla Ciebie! Lokalizacja: zajezierze to spokojna, zielona wieś położona zaledwie około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Miłoradz

Miłoradz(Jałowiec + 22 km)

231 000 zł2 598 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Miłoradz. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Działka o pow. 2598 m2 Działka posiada Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Morcinka

Lwówek Śląski(Jałowiec + 20 km)

890 000 zł1 056 m² 842,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości w Bolesławcu na przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Doskonała oferta dla inwestora. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Nowe(Jałowiec + 24 km)

219 999 zł13 907 m² 15,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - ostatnie działki budowlane na Osiedlu Nowy Świat w Nowem Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje niepowtarzalną okazję zakupu dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach, ul. Traugutta

Świeradów-Zdrój(Jałowiec + 20 km)

1 500 000 zł2 418 m² 620,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świeradów-Zdrój. działka budowlana. pow.2418m2. panorama gór (widok na Sępią Górę). otoczenie: góry, lasy, łąki. wyjątkowo piękna lokalizacja. Mpzp - tereny mieszkaniowe jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Sławnikowice

Sławnikowice(Jałowiec + 23 km)

140 000 zł3 535 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlano - rolna! pow. 3535 M2! sławnikowice! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlano - rolną o powierzchni 3535 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Leśna

Leśna(Jałowiec + 8 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę w miejscowości Leśna. Działka znajduje się w spokojnej części miejscowości, na terenie z dala od wysokiej zabudowy. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie(Jałowiec + 9 km)

190 000 zł3 363 m² 56,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Złotniki Lubańskie działki nad Jeziorem Złotnickim pow. 3363m2, przeznaczenie w mpzp: ut - usługi turystyczne, media: prąd (skrzynka zk), wodociąg 150m od działki (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Otok

Otok(Jałowiec + 23 km)

124 900 zł1 364 m² 91,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1364 m2 położoną w miejscowości Otok. Szczegóły oferty: - powierzchnia 1364 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Radoniów

Radoniów(Jałowiec + 15 km)

290 000 zł2 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługowo-rolną, z możliwością złożenia wniosku o warunki zabudowy. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Jałowiec

Jałowiec,pomorskie

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - doskonała lokalizacja w urokliwym Jałowcu, w gminie Ryjewo, powiecie kwidzyńskim - Powierzchnia 2400 m , idealna do budowy domu jednorodzinnego - Położenie przy lesie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij